2. ročník Burzy filantropie v Benešově

25/1/2017

LOGO - Burza filantropie_upravene

Druhý ročník Burzy filantropie proběhne už v květnu! Pojďte s námi do toho.

I letos máte možnost zapojit se do Burzy Filantropie uspořádané pod taktovkou společnosti GLE a města Benešova, která je již tradičně místem setkání neziskových organizací s potenciálními donátory z řad firem a veřejné správy. Můžete zde najít nejenom finanční zdroje pro vaše nápady, ale i navázat nové formy spolupráce.

Proto neváhejte a přidejte se k nám i vy.

V loňském roce jsme prostřednictvím Burzy Filantropie podpořili 5 projektů organizací působících na Benešovsku v celkové výši 212 000 Kč. Díky štědré podpoře se podařilo zajistit zázemí pro činnost organizace RUAH, která se věnuje hospicové péči. Mladí lidé v domě napůl cesty CERPOS získali cenné znalosti v oblasti finanční gramotnosti, které jim usnadní fungování v běžném životě. Organizace Spolurádi spolu s vámi realizovala vzdělávací a kulturní aktivity v prostoru Šatlava a vítěz veřejného hlasování Statek Vlčkovice mohl svým klientkám poskytnout nové služby.

I v roce 2017 bychom vám rádi pomohli získat donátory pro realizaci vašich společensky prospěšných projektů.

Začínáme již v únoru, kdy otevíráme možnost podat projekt prostřednictvím webového formuláře. Jak připravit úspěšnou žádost a co donátory zajímá, vám rádi osvětlíme na semináři “Jak napsat projekt do Burzy filantropie”, který se uskuteční 15. 2. 2017.

Poté vaše nápady prezentujeme potenciálním donátorům a vybrané projekty pak postupují do slavnostního finále Burzy filantropie. Chcete představit své služby dalším podnikatelům a veřejné správě? Chcete pilotně ověřit svoji novou myšlenku? Zapojte se do Burzy filantropie a navažte nové spolupráce.

Více informací najdete na webových stránkách Burzy filantropie či kontaktujte fundraiserku projektu Gabrielu Bajerovou na gabriela.bajerova@gle.cz.

Těšíme se na vás.
Tým Burzy filantropie

Chcete být informováni o Burze filantropie v Benešově? Zanechte nám své kontakty.

* indicates requiredSemináře se konají v rámci projektu Burza filantropie jako nástroj rozvoje lokálního sociálního kapitálu, který je financován z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Zaměstnanost.
OPZ_logo

Tvůrcem Burzy filantropie je Koalice nevládek Pardubicka.
konep-dlouhe

Nejbližší akce