A je to tady. Jarní běh workshopů v roce 2018. Dejte nám vědět, že přijdete.

6/2/2018

Frau hat Spaß in der Natur

Máme tady další jaro a náruč seberozvojových workshopů. Hlásit se můžete již nyní, a proto neváhejte. Místa se vždy rychle zaplní. Těšíme se na vás!

Po prvním roce projektu „Po dětech do práce” vás srdečně zveme na další z cyklu workshopů. Jarní běh v roce 2018 je otevřen pro přihlašování. Termíny, krátké anotace i základní informace najdete níže. Rádi vám ale vše zodpovíme i osobně.

Budeme se na vás těšit!

Tým GLE o.p.s.

Pavlína, Míša a Linda

Jaké jsou podmínky pro vstup do projektu?

  • Mám dítě do 15 let věku,
  • aktuálně aktivně nepracuji, tzn. jsem buď v registraci  na úřadu práce nebo jsem doma s dětmi,
  • nebo jsem na rodičovské dovolené a čeká mne návrat na pracovní trh.

Data, časy a co to bude?

Bilanční diagnostika
Každá klientka absolvuje 3 setkání. První setkání je skupinové a vyplňuje se sada testů. Následuje individuální setkání s psycholožkou. Celá diagnostika je zakončena osobním pohovorem, kde jsou klientce představeny výsledky bilanční diagnostiky.

Skupinové testy: středa 4. 4. 2018 v čase od 9:00 do 13:00
místo konání: Knihovna Václava Havla, Ostrovní 13, Praha 1
Individuální testy: dle domluvy jsou možné termíny
10. a 13. dubna 2018
Osobní pohovory: dle domluvy jsou možné termíny
20. a 24. dubna 2018

Workshopy

místo konání: Knihovna Václava Havla, Ostrovní 13, Praha 1
čas: 9:00 – 13:00
středa 18. 4. 2018 V čem jsem jedinečná?

Většinou známe velmi dobře své slabé stránky – buď se jimi trápíme, nebo investujeme spoustu času a energie na jejich zlepšení. Znáte ale stejně dobře i své silné stránky? Umíte těžit z toho, co vám jde přirozeně? Jste si vědomy toho, co na vás oceňují ostatní? Využíváte naplno svůj jedinečný potenciál?

středa 25. 4. 2018 Jak najít práci a uspět při pracovním pohovoru

Workshop zaměřený na orientaci na trhu práce. Společně vytvoříme váš profesionální životopis a motivační dopis. Poskytneme vám praktické tipy, jak uspět při pohovoru.

středa 2. 5. 2018 Timemanagement

Většina z nás neustále nestáhá… propadáme stresu, pocitům vlastní neschopnosti. Existuje cesta ven? Jak poznat, co důležité je a co není? Seznamte se s tipy, jak zvládat aspoň občas, aspoň něco … a jak se v tom sama neztratit …

středa 9. 5. 2018 Manipulace a jak se jí bránit

Víte, co je nefyzická agresivita? Víte, že všichni manipulátoři používají stejné postupy? Víte, že existují osvědčené postupy, jak se manipulaci bránit? Chcete se přestat topit v pocitech, které ve vás manipulátoři vyvolávají? Tématem, jak rozpoznat emoční a slovní agresi v pracovním i osobním životě, ale i o tom, jak se manipulaci bránit vás provede Tomáš Pour, autor projektu „Bezpečná vina“ (www.bezpecnavina.cz)

středa 16. 5. 2018 Emoce v pracovním i osobním životě

Obsahem semináře jsou základní principy emoční inteligence a její aplikace v pracovním i osobním životě, protože dostatečná sebedůvěra a schopnost sebeuvědomění jsou klíčem k úspěšnému skloubení pracovního a rodinného života. Jaký vliv mají na pracovní výkon i osobní život emoce? Jak naše potřeby ovlivňují náš pracovní výkon, naše vztahy, reakce ostatních? Jak je možné změnit naše návyky? Jak motivovat sám sebe? Tématem vás provede specialistka na emoční inteligenci Klára Moravuszová (www.veva.cz).

středa 23. 5. 2018 Jak se prezentovat … nejen na pracovním pohovoru?

Znáte to brnění, když mluvíte před lidmi? Nemějte z něho strach. Je naším pomocníkem, jen ho musíme dostat pod kontrolu.

středa 30. 5. 2018 Assessment centrum

Assessment centrum je jednou z metod výběru zaměstnanců. Zažijte na vlastní kůži, jaké jsou principy této metody a co vás na pohovoru touto formou může potkat.

dle domluvy Pohovory s personalistkou

U workshopů a skupinové bilanční diagnostiky zajišťujeme hlídání dětí. Své ratolesti můžete po dobu našich aktivit nechat v Hlídárně, která je pět minut od školicích místností.

Máte zájem zúčastnit se? Vyplňte náš online formulář.

Všechny aktivity běží v rámci projektu Po dětech do práce, který je financován z Evropského sociálního fondu. Pro ženy, které splňují podmínky projektu, jsou všechny jeho služby zdarma (včetně hlídání dětí).

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní kontakt (nepovinné)

Jak jste se o nás dozvěděla? (nepovinné)
 úřad práce mateřské/rodinné centrum od známého hledání na internetu facebook jiné

Napište nám pár vět o sobě a co očekáváte od našich služeb. Rádi vás už trochu poznáme.

Souhlasím se Zpracováním osobních údajů.

Po stisknutí tlačítka "Odeslat" bude elektronický formulář odeslán. Na Vámi zadaný e-mail bude zároveň odesláno potvrzení a rekapitulace zadaných údajů. Do tří pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.

Nejbližší akce