Assessment centrum

6/9/2017

Frau hat Spaß in der Natur

Assessment centrum je jednou z metod výběru zaměstnanců. Zažijte na vlastní kůži, jaké jsou principy této metody a co vás na pohovoru touto formou může potkat.

Workshop má omezený počet účastnic. Obsahem je praktický nácvik situací a zpětná vazba na jednání účastnic, proto je k dispozici pouze 6 míst. Místa jsou přednostně rezervována pro klientky, které absolvují celý cyklus workshopů a bilanční diagnostiku. Zajímá vás projekt Po dětech do práce a chtěla byste využít jeho aktivit? Vyplňte kontaktní formulář níže a my se vám ozveme.

Kdy: 28. 11. 2017, úterý
Čas: 9:00 – 13:00
Kde: Tyršova 1832/7, Praha 2, 1. patro
Hlídání dětí: ANO
Projekt: Workshop se koná v rámci projektu Po dětech do práce, je určen pro ženy s dětmi do 15 let. Workshop je součástí dalších aktivit projektu: individuální poradenství s kariérovými poradkyněmi, další workshopy a bilanční diagnostika. Spolupráce pokračuje zprostředkováním zaměstnání naší personalistkou.

Máte zájem i o další služby projektu? Využijte formulář níže a napište nám.

 

Dejte nám vědět, že přijdete! Budeme se na Vás těšit.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní kontakt (nepovinné)

Pokud nejste zařazena do projektu Po dětech do práce, napište nám pár vět o sobě.

Souhlasím se Zpracováním osobních údajů.

Po stisknutí tlačítka "Odeslat" bude elektronický formulář odeslán. Na Vámi zadaný e-mail bude zároveň odesláno potvrzení a rekapitulace zadaných údajů. Do tří pracovních dnů Vás budeme kontaktovat.

 

Nejbližší akce