Děsí vás návrat do práce po rodičovské dovolené? Pomůžeme vám…

28/4/2015

Paní svého času - pozvánka na networkingové setkání

- získat odhodlání,
- obnovit ztracenou sebedůvěru,
- odhalit vaše silné stránky,
- vylepšit váš životopis,
- připravit se na pracovní pohovor a mnoho dalšího.

Návrat do práce po rodičovské dovolené bývá pro maminky dosti náročný, zvláště pokud strávily doma s dětmi několik let. Klientky k nám často přicházejí s obavami, že nemají zaměstnavatelům co nabídnout a neví, jak mají skloubit práci a rodinu. V životopise vidí samá bílá místa a na inzeráty raději ani neodpovídají, protože mají strach z odmítnutí. Přitom na podnikání se necítí, zaměstnanecký vztah by jim vyhovoval lépe.

Jaká je cesta ven z tohoto bludného kruhu? Využijte našich služeb v oblasti kariérového poradenství!

Řada „projektů pro maminky na RD“ je dnes zaměřena pouze na podporu podnikání. My však nabízíme i služby z oblasti kariérového rozvoje – podnikání je jednou z cest, ale rozhodně se nehodí pro všechny.

Co vám nabízíme při návratu do práce?

   • Individuální konzultace – ty zahrnují úvodní schůzku pro zmapování vaší situace, a pak další setkání pro podporu při hledání cest k pracovnímu uplatnění. Řešíme spolu různé možnosti práce, konzultujeme životopisy, aj.
   • Workshopy:

    Na našich workshopech se sejdete s maminkami v podobné situaci jako jste vy. O vaše děti se zdarma postarají chůvy v přilehlém dětském koutku. Dozvíte se samozřejmě spoustu užitečných tipů ke hledání práce, zlepšení životopisu či psaní motivačního dopisu. Díky různým aktivitám pak najdeme vaše silné stránky a zapracujeme na posílení sebevědomí.

   • Pohovor „nanečisto“ s personalistkou – připravíte si životopis a motivační dopis reagující na reálnou pracovní nabídku, a po se účastníte se pohovoru s personalistkou s mnohaletou praxí v oboru. Odnesete si zpětnou vazbu nejen k dodaným dokumentům, ale také k tomu, jak jste si vedli při pohovoru.

Všechny tyto služby můžete čerpat zdarma, když se zapojíte do projektu Kariérové a podnikatelské poradenství pro návrat na trh práce.

Jaký je ohlas našich klientek?

“Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o zkušenosti a pocity z účasti v projektu od organizace GLE. Nejprve bych chtěla všem poradcům poděkovat – byli jste úžasní :- ) Výklad byl úplně srozumitelný, velká ochota pomoci, individuální konzultace a spousta důležitých informací. Určitě mi všechno pomůže při podnikání nebo návratu do práce, budu si hledat takovou, jaká mě bude bavit. Našla jsem svoje silné stránky, získala zpět svoje sebevědomí, odvahu, odhodlání – prostě všechno, co maminkám po návratu z mateřské chybí. Těm, které by se bály sebeprezentace jako já, bych chtěla říci, že není čeho se obávat. Byla to ta nejhezčí tečka za semináři. Kdyby vám nestačilo ani tohle, tak už jen dodám, že v projektu můžete potkat úžasné ženy a během všech seminářů vám pohlídají děti. Takže milé ženy, co víc si přát :-) Za mě – jděte do toho, opravdu to stojí za to. Lucie”

Semináře začínají již za 14 dní…

…takže milé maminky a tatínkové, neděste se a přihlaste se!

OPPA

Nejbližší akce