Jak děláme networking a kdy se můžete těšit na další setkání?

15/9/2015

konference

S pořádáním networkingových setkání pro začínající podnikatele máme několikaleté zkušenosti. Pravidelně je pořádáme v rámci našich projektů pro začínající podnikatele, některé naše projekty byly zaměřeny dokonce přímo na networking.

Jak vypadá networking v režii GLE?

Pro takové setkání zajistíme prostory, pozveme zajímavého hosta, popřípadě zajistíme hlídání dětí. Čas konání i doprovodné služby se odvíjí od cílové skupiny (př. pro rodiče je vhodnější dopolední čas) a od finanční podpory. Díky příspěvku z Evropských fondů a z rozpočtu hlavního města Prahy bývá pro účastníky akce zdarma.

Networking pro rodiče a cizince

Před prázdninami proběhlo velmi příjemné setkání v karlínské kavárně Divoké matky, kde byly hosty majitelka obchodu Nila Eva Urbanová a koučka Petra Krainová. Hovořily o svých podnikatelských začátcích, o svých úspěších i problémech, skloubení práce s péčí o rodinu a řadě dalších zkušeností. Účastnice networkingu měly na tyto sympatické podnikatelky mnoho dotazů a celá akce byla velmi inspirativní.

Na konci srpna jsme se sešli v žižkovské Pracovně, kde se Carlos Ferrer (zakladatel jazykovky eŠko) podělil o své zkušenosti se startem podnikání z pohledu cizince. V komorní atmosféře večerního setkání se účastníci dozvěděli, jaké bylo na zařizování na úřadech bez znalosti jazyka, jak se mu podařilo s minimálními náklady rozjet jazykovou školu, jaké chyby udělal a jaké propagace se mu osvědčila. Opět proběhla velmi podnětná diskuse a Carlos velmi ochotně odpověděl na všechny dotazy.

Neváhejte a přijďte také!

Do konce roku 2015 budeme pořádat ještě několik networkingových setkání se zajímavými hosty.

Networking pro imigranty a azylanty z Prahy (i další zájemce z Prahy) se koná každý měsíc v žižkovské Pracovně.

24.9.2015 Lucie Červená Jak úspěšně dlouhodobě podnikat a jednat s klienty
22.10.2015 Klienti kurzů Začátky podnikání našich klientů
19.11.2015 Maximiliano Bahnson Jak dělat co nás baví a uživit se tím
10.12.2015 Magdalena Čevelová Trendy v marketingu

Pro účastníky projektu Kariérové a podnikatelské poradenství pro návrat na trh práce se koná setkání 23. října (bližší informace upřesníme).

Přihlaste se!

Pokud máte zájem se setkání zúčasnit, napište na monika.hrochova@gle.cz

OPPA

Nejbližší akce